PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Oferujemy projektowanie stron internetowych, które w przejrzysty i profesjonalny sposób prezentują działalność naszych Klientów. Wykonywane przez nas strony cechują się wysokim poziomem użyteczności – web usability oraz intuicyjną obsługą. Oba te czynniki mają bezpośrednie przełożenie na łatwość oraz wysoki komfort przeglądania zawartości strony przez użytkowników. Co z kolei sprawia, że prezentowana na danej stronie oferta wydaje się bardziej atrakcyjna i jest chętniej wybierana przez potencjalnych Klientów. W efekcie strona spełnia swoje podstawowe zadanie – skutecznie zarabia.

STRONY Z SYSTEMEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ

Proponujemy Państwu strony internetowe www oparte o użytkowanego przez miliony osób na świecie popularnego CMSa WordPress. Serwisy posiadające CMS (Content Management System) umożliwiają ich właścicielom lub administratorom na wprowadzanie szybkich oraz łatwych zmian treści bez potrzeby modyfikacji kodu strony. Dzięki temu mogą Państwo zarządzać treścią swojej witryny bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy z zakresu informatyki.

RESPONSYWNE STRONY INTERNETOWE

Wychodząc na przeciw aktualnym standardom wykonujemy strony typu RWD (Responsive Web Design), określane w naszym kraju również jako strony responsywne. Jak pokazują statystyki z każdym kolejnym rokiem przybywa użytkowników korzystających z internetu przy użyciu urządzeń mobilnych typu smartfon czy tablet. Responsywne strony internetowe przygotowane są do komfortowej pracy z każdym układem i wielkością ekranu. Same dostosowują się do danego urządzenia, przez co przeglądanie ich treści jest zawsze wysoce komfortowe i łatwe. Projektowanie i tworzenie stron internetowych RWD podyktowane jest ponadto aktualnymi wytycznymi wyszukiwarki Google, której algorytmy wyżej oceniają tego typu strony. W efekcie strona pozycjonuje się lepiej.

SKLEPY INTERNETOWE

Oprócz różnorodnych stron wykonujemy również projekty z zakresu e-commerce, czyli sklepy internetowe. Działamy w oparciu o popularne oprogramowania takie jak na przykład PrestaShop czy Magento. Na Państwa życzenie możemy wykonać nie tylko e-sklep wraz z indywidualną szatą graficzną, ale również przygotować profesjonalne opisy produktów czy pełną optymalizację pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Projekotwanie stron internetowych RWD

STRONY INTERNETOWE – PROPONOWANE PAKIETY

Proponujemy Państwu 3 podstawowe pakiety elementów składowych strony internetowej. Począwszy od zestawu podstawowego NA START, który pozwoli na stworzenie podstawowej strony – wizytówki i publikację jej w internecie. Poprzez znacznie bardziej rozbudowany zestaw OPTIMUM, który uwzględnia również kluczową dla wielu działalności integracje z mediami społecznościowymi. Skończywszy na kompletnym pakiecie PREMIUM oferującym dodatkowo pełną optymalizację SEO, która jest aktualnie czynnikiem koniecznym dla skutecznego pozycjonowania strony w Google.

Oprócz gotowych pakietów istnieje również możliwość przygotowania dla Państwa oferty „szytej na miarę”. W tym celu należy podać wybrane elementy mające wchodzić w skład usługi wykonania strony i przesłać je w zapytaniu o wycenę.

ZAPYTAJ O OFERTĘ WYKONANIA STRONY LUB E-SKLEPU:

Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie, poprzez zaznaczenie pola zgody, jest niezbędne do nawiązania kontaktu poprzez zawarte na stronie formularze kontaktowe.